ul. Jedności Narodowej 195, 50-303 Wrocław

Basketmania

Nasze koszykarki i koszykarze w gronie najlepszych!

17 września, podczas Memoriału Adama Wójcika w przerwie meczu Śląska Wrocław z drużyną Słowacji, nasi zawodnicy i zawodniczki zostali nagrodzeni za zeszłoroczne sukcesy w Basketmanii. Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce, drużyna chłopców II miejsce we Wrocławiu. Dziękujemy młodzieży za wspaniały rok, a rodzicom za wsparcie i doping.

Dyplom dziewcząt

Dyplom chłopców

Nasi koszykarze w Lidze Basketmanii idą jak burza! W poniedziałek wygrali kolejne dwa mecze

Nowe stroje drużyny

Dzięki udziałowi w projekcie Basketmania nasza szkoła otrzymała nowe stroje koszykarskie.

Nasze Koszykarki zakończyły tegoroczne rozgrywki Basketmanii w grupie Gimnazjów na IV miejscu

Oprócz medali otrzymały także nagrodę pieniężną w wysokości 800 zł do wydania w sklepie sportowym. Tak więc nasze dziewczyny zarobiły pierwsze pieniądze! Gratulacje i dziękujemy za cały rok.

Nasze koszykarki w ćwierćfinale Gimnazjalnej Ligi Basketmania!