-
Międzynarodowy Dzień bez Przemocy
2 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień bez Przemocy. Nasza Szkoła kolejny raz przystąpiła do Kampanii Dzieciństwo bez przemocy . W ramach obchodów w klasach na godzinie wychowawczej będą prowadzone w tym temacie krótkie prelekcje. Na korytarzu szkolnym na trzecim piętrze rozwieszona jest gazetka, z którą uczniowie mogą się zapoznać. Ogólnopolska Kampania Dzieciństwo bez Przemocy Dzieciństwo bez przemocy – film
-
Nasza uczennica stypendystką Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych – Promovere Talenta”
Natalia Juraszek, uczenica kl.7 B otrzymała z rąk pana Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka dyplom potwierdzający przyznanie stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce w ramach ” Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych – Promovere Talenta”. Serdecznie gratulujemy Natalce oraz życzymy jej dalszych sukcesów.
-
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Czytelniczy pt. „Komiks- i co było dalej”
Zapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Czytelniczym pt. „Komiks- i co było dalej”. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie. Regulamin konkursu
-
Rozpoczęcie zajęć sportowych z koszykówki SMOK
Informujemy, że od 16 września 2025 r. rozpoczynają się w naszej szkole darmowe zajęcia sportowe z koszykówki SMOK – Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki. https://mlodeasyparkietow.pl/smok/
-
Nasza świetlica bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Z kulturą mi do twarzy”
-
XXVIII Dolnośląski Festiwal Nauki – zapraszamy do udziału
Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do udziału w XXVIII Dolnośląskim Festiwalu Nauki. https://www.festiwal.wroc.pl/
-
Bierzemy udział w Akcji BohaterON w naszej szkole
-
Nasza szkoła bierze udział w Akcji LIDL Szkoły Pełne Talentów
-
Rada Rodziców – konto do wpłat
-
Zebrania z rodzicami
Informujemy, że zebrania z rodzicami odbędą się we wtorek 9 września 2025 r. Klasy I-III godzina 16.00 Klasy IV-VIII godzina 17.00