Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 23 czerwca 2017 r.

godz. 9.30 klasy IV-VI

godz.11.00 klasy 0 -III.

Przypominamy, że w tym dniu nie ma obiadu.

Zajęcia naukowe "Wiedza nas bawi"

Kampania "Rowerowy maj" zakończona

Nasza szkoła zajęła piąte miejsce w mieście. Kooordynator - p. Wojtek Regner, dziękuje i gratuluje wszystkim uczniom za zaangażowanie i wytrwałość.

Wyniki

I miejsce za udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Magiczne Motyle"

Małgosia Pasieka z klasy III c zajęła I miejsce w Miedzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Magiczne motyle" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 we Wrocławiu.

Gratulujemy !

I i III miejsce za udział Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Krasnoludki są na świecie"

Paulina Zdziebło z klasy II b zdobyła I miejsce a  Karina Pietrucha III miejsce za wykonanie prac plastycznych na Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. " Krasnoludki są na świecie" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 36 we Wrocławiu

Zapraszamy rodziców na zebrania

6 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 spotkania z wychowawcami klas: I a, II a,b c i III b, c; o godz. 18.00 spotkania z wychowawcami klas: III a, i klas IV-VI.

Opłata za obiady w miesiącu czerwcu

Opłata za obiady w miesiącu czerwcu wynosi 60 zł.
Płatność od 1.06.2017 do 5.06.2017. W dniu zakończenia roku szkolnego (23 czerwca 2017 - piątek) obiad nie będzie gotowany.

Zapraszamy na zebrania z nauczycielami

Zebrania z rodzicami odbędą się we wtorek 6.06.2017r.- dla rodziców uczniów klas I-III ( z wyjątkiem klasy III a) od godz. 17.00, klasy IV-VI oraz klasa III a od godz. 18.00

Niezwykłe atrakcje w Bibliotece Grafit!

Bibliteka Grafit w najbliższy weekend zaprasza na spotkanie z wyjątkowym pisarzem Jonathanem Carroll'em oraz z Małgorzatą Cackowskwską - adiunktem w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego, zajmujacą się społeczną i polityczną konstrukcją znaczeń w książkach obrazkowych dla dzieci. Wstęp wolny.

Miedzyświetlicowy Konkurs Plastyczny

Nasi skrzydlaci przyjaciele-ptaki i ich gniazda

Wyniki Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego "Nasi skrzydlaci przyjaciele - ptaki i ich gniazda"

Zapraszamy do Galerii prac konkursowych

Zapraszamy na konsultacje z nauczycielami

dla uczniów klas I-VI

Konsultacje odbędą się we wtorek 16.05.2017 w godzinach 17.00-18.30.

Nasza szkoła na Facebooku

Zapraszamy na naszą stronę na facebook'u, gdzie na bieżąco umieszczane są informacje dotyczące ważnych wydarzeń z życia szkoły.

Zapraszamy do głosowania na pracę wykonaną przez uczniów kl. Ia w ramach konkursu "Wrocław - moje miasto"

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Uczniów do głosowania na pracę plastyczną wykonaną przez naszych uczniów w ramach konkursu „Wrocław – moje miasto”.

Uczniowie klasy I a wykonali piękną pracę pt. „W bajkowym ratuszu”, na którą można głosować do 18 kwietnia 2017r. na stronie konkursu: www.konkurs.wroclavia.pl/praca/161.

Na naszą Pracę Konkursową można oddać jeden głos dziennie z każdego urządzenia (telefon, laptop, tablet, komputer itp.)

Wroclavia_konkurs