Zerówka

Rok szkolny 2018/2019

"Spadły z drzewa kasztany, toczą się po trawie. Zrobię z nich konika, w kąciku postawię."

Korzystając z darów Pani Jesieni dzieci z zerówki postanowiły z wcześniej uzbieranych na spacerze kasztanów i żołędzi, stworzyć śmieszne ludziki i różne zwierzątka. Ćwiczyły zręczność manualną rączek, a przy tym znakomicie się bawiły. W ten sposób przedszkolaki udowadniają, że jesień wcale nie musi być smutna. Popatrzcie sami!!

"Starsze dzieci czytają maluchom"

Julka i Marysia z klasy 4 c przeczytały dzieciom z "zerówki" piękne opowiadania pt. "Bajki z Zielonego Lasu" autorstwa Piotra Rubika. Tym samym zapoczątkowały akcję "Starsze dzieci czytają maluchom", która będzie kontynuowana przez cały najbliższy rok szkolny.

Nasza zerówka z wizytą w aptece

Dzieci z zerówki z wielkim zainteresowaniem słuchały o tym, że przyjmowanie leków i witamin jest bardzo ważne dla naszego organizmu ale tylko pod kontrolą rodziców. Dyrekcji i wszystkim pracownikom Apteki ZIKO serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wprowadzenie w tajniki ważnej i odpowiedzialnej pracy farmaceuty.

Spektakl " Legendy Wrocławskie" na Ostrowie Tumskim

Nasza zeróweczka wybrała się do teatru na Ostrów Tumski na spektakl pt. " Legendy Wrocławskie".

Przegląd Piosenki Wiosennej

Zerówka życzy Wesołych Świąt Wielkanocnych

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

Pożegnanie zimy i powitanie wiosny w naszej zerówce

21 marca dzieci z zerówki pożegnały zimę i radośnie powitały wiosnę.

Dzień Babci i Dziadka

13 lutego w naszej zerówce odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Ferie zimowe

Jasełka i wigilijny opłatek

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

Wyjście do Muzeum Narodowego na warsztaty pt. " Boże Narodzenie w sztuce"

Mikołajki w Kinderplanecie

Wizyta św. Mikołaja

Przygotowania dzieciaczków z zerówki na wizytę Św. Mikołaja. Wszyscy byli bardzo przejęci oczekiwaniem na ukochanego gościa.

Spotkanie dzieci z przedstawicielami Straży Miejskiej we Wrocławiu

25 listopada- Święto Pluszowego Misia

Obchody Dnia Życzliwości  w naszej zerówce

Narodowe Święto Niepodległości w naszej zerówce

Wszystkie sześciolatki do nas zapraszamy!

Moc wspaniałych niespodzianek dla dzieciaków mamy!

Zajęcia wychowania przedszkolnego odbywają się w godzinach 8.00 – 13.00

Zajęcia opiekuńcze odbywają się w godzinach 13.00 -16.00

Serdecznie zapraszamy sześciolatki do naszej ZERÓWKI, w której panuje życzliwa i przyjazna atmosfera. Będziemy razem bawić się i odkrywać otaczający nas świat.

Czekamy na Was!

Uczniowie klasy "0", podobnie jak pozostali, mogą uczestniczyć w licznych, bezpłatnych kołach zainteresowań prowadzonych w naszej szkole.