Wydarzenia 2016/2017

Robimy wakacyjne wiatraczki origami

I i III miejsce za udział Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Krasnoludki są na świecie"

Paulina Zdziebło z klasy II b zdobyła I miejsce a Karina Pietrucha III miejsce za wykonanie prac plastycznych na Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. " Krasnoludki są na świecie" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 36 we Wrocławiu

Gratulujemy !

Nasza świetlica organizatorem lokalnych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2017

I miejsce za udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Magiczne Motyle"

Małgosia Pasieka z klasy III c zajęła I miejsce w Miedzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Magiczne motyle" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 we Wrocławiu.

Gratulujemy !

II miejsce za udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Orzeł biały godłem Polski"

Nikola Matuszek z klasy III c zajęła II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Orzeł biały godłem Polski" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 93 we Wrocławiu.

Gratulujemy !

Wyróżnienie za udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczne ferie"

Karina Pietrucha z klasy II a zdobyła wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Bezpieczne ferie" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 we Wrocławiu.

Gratulujemy !

III miejsce za udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Origami- cztery pory roku- Jesień"

Oliwia Stobienia i Julia Szczepańska  z klasy II a zajęły III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Origami- cztery pory roku- Jesień" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 36 we Wrocławiu.

Gratulujemy !

II i III miejsce oraz 2 wyróżnienia za udział Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Dinozaury"

Nikola Matuszek z klasy III c zdobyła II miejsce a Julia Nowak i Amelia Władyka z klasy II c-  III miejsce za wykonanie prac plastycznych na Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. "Dinozaury " zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 we Wrocławiu.

Hela Markowska z klasy III b Paulina Zdziebło z klasy II b w tym samym konkursie zdobyły 2 wyróżnienia.

26 maja Dzień Mamy

Bierzemy udział w akcji Mistrz Dobrych Manier

Międzyszkolny  Konkurs Plastyczny "Co w trawie piszczy"

Zespół Szkół nr 20 we Wrocławiu

Międzyświetlicowy  Konkurs Plastyczny "Magiczne motyle"

Szkoła Podstawowa nr 20 we Wrocławiu

II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Przyjaciele w mundurach"

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 we Wrocławiu

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny Nasi skrzydlaci przyjaciele-ptaki i ich gniazda

Zapraszamy do galerii prac konkursowych

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej w dniu 31 maja 2017 roku.

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Krasnoludki są na świecie"

Szkoła Podstawowa nr 36 we Wrocławiu

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Psy i koty"

Szkoła Podstawowa nr 109 we Wrocławiu