V miejsce naszej szkoły w kampanii Rowerowy Maj 2017

II miejsce Kamila Sartysa z kl. 6b i Kacpra Lepszego z klasy 3c w międzynarodowym konkursie programowania BALTI

Chłopcy zajęli II miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Gratulujemy i życzymy powodzeni w Finale, który odbędzie się 10 czerwca.

Zdolnym informatykiem okazała się także Kinga Miturska z klasy 6a, która wygrała szkolny etap konkursu "Komputerowy Mistrz" i  reprezentowała nasza szkolę w Wielkim Finale, gdzie wykazała się dużymi umiejętnościami w posługiwaniu się programami Paint, Word, Exel, Power Point oraz Logomocja.

I miejsce za udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Magiczne Motyle"

Małgosia Pasieka z klasy III c zajęła I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Magiczne motyle" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 we Wrocławiu.

Gratulujemy !

II miejsce za udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Orzeł biały godłem Polski"

Nikola Matuszek z klasy III c zajęła II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Orzeł biały godłem Polski" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 93 we Wrocławiu.

Gratulujemy !

I i III miejsce za udział Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Krasnoludki są na świecie"

Paulina Zdziebło z klasy II b zdobyła I miejsceKarina Pietrucha III miejsce za wykonanie prac plastycznych na Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. " Krasnoludki są na świecie" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 36 we Wrocławiu

Gratulujemy !

Wyróżnienie za udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczne ferie"

Karina Pietrucha z klasy II a zdobyła wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Bezpieczne ferie" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 we Wrocławiu.

Gratulujemy !

III miejsce za udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Origami- cztery pory roku- Jesień"

Oliwia Stobienia i Julia Szczepańska  z klasy II a zajęły III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pt. "Origami- cztery pory roku- Jesień" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 36 we Wrocławiu.

Gratulujemy !

II i III miejsce oraz 2 wyróżnienia za udział Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Dinozaury"

Nikola Matuszek z klasy III c zdobyła II miejsce a Julia Nowak i Amelia Władyka z klasy II c-  III miejsce za wykonanie prac plastycznych na Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. "Dinozaury " zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20 we Wrocławiu.

Hela Markowska z klasy III b Paulina Zdziebło z klasy II b w tym samym konkursie zdobyły 2 wyróżnienia.

Gratulujemy !

II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Wrocławskie Prezentacje Matematyczne

W konkursowe szranki stanęli: Michalina Gaj, Anita Topór, Kamil Sartys i Adam Sak. Gratulacje!

I miejsce we Wrocławiu i II miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

V miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt