Sport i zdrowie

V miejsce piłkarek ręcznych

Nasze piłkarki ręczne wywalczyły V miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Mini Piłki Ręcznej. Gratulacje!

Awans piłkarek klas piątych i szóstych

Nasze wspaniałe dziewczyny z klas: 6a i 5b awansowały do szóstki najlepszych drużyn w Mistrzostwach Wrocławia Mini Piłki Ręcznej.

III miejsce we Wrocławiu piłkarek ręcznych

Po ekscytujących meczach z drużynami Gimnazjów w Mistrzostwach Wrocławia piłki ręcznej dziewcząt - mamy brąz!

Awans piłkarek ręcznych klas siódmych

Reprezentacja dziewczyn klas siódmych, po wygranych meczach ze szkołami podstawowymi, rozpoczęła rywalizację na poziomie gimnazjów. Po pierwszej fazie turnieju z pierwszego miejsca awansują do ćwierćfinałów Strefy Wschód Gimnazjady. Dziewczyny stajecie się legendą!

Awans siatkarzy klas szóstych

Reprezentacja siatkówki klas szóstych chłopców po ciężkich meczach awansowała do półfinału Mistrzostw Wrocławia.

Nasi siatkarze w nowej roli

Uczniowie 7b: Wiktoria Janecka, Sara Boczek, Oliwia Możdżeń, Enrico Manca i Szymon Płóciennik po raz pierwszy sędziowali mecze podczas turnieju klas piątych Volleymanii.

Nasze Koszykarki zdobyły brąz w finałach Mistrzostw Wrocławia mini koszykówki dziewcząt!

Oto skład drużyny: Maja Czerwonko, Maja Śmiech, Julia Tchórzewska, Monika Lebioda, Maja Ludwiczak, Martyna Dzięba, Emilia Borkowska, Ola Karamańska, Wiktoria Szczurowska, Ola Ziober, Lila Kazimierczak, Ada Susz. Gratulacje!!!!

Kaja w Ameryce

Kaja Flaszyńska z 7b została wybrana ze 150 utalentowanych koszykarzy i koszykarek, i uczestniczyła w czasie ferii w zgrupowaniu Gortat Camp w USA. Wzięła udział w treningu z Marcinem Gortatem i dwóch meczach amerykańskiej ligi NBA. Zwiedziła również Waszyngton. Kaja, jesteś wielka!

Więcej zdjęć w zakładce Sport i zdrowie.

Awans koszykarek z klas szóstych do ćwierćfinału Mistrzostw Wrocławia

Koszykarki z klas szóstych, z pierwszym miejscem, awansują do ćwierćfinału Mistrzostw Wrocławia.

Sukcesy naszych chłopców na Gimnazjadzie

Reprezentacja siatkówki chłopców klas siódmych rozpoczęła eliminacje do Mistrzostw Wrocławia Gimnazjady wygranym meczem z Gimnazjum nr 24 . Po przegranej z Gimnazjum nr 49 z drugiego miejsca w grupie awansują dalej. Dziękujemy chłopaki. Jesteście wielcy!!!

Drużyny siatkarek i siatkarzy z klas siódmych" idą jak burza"!

Dziewczyny wygrały kolejny mecz, tym razem z SP 44. Chłopcy zdobyli pierwsze miejsce wśród klas siódmych i awansowali do Mistrzostw Wrocławia Gimnazjada.

Mini piłka ręczna

Reprezentacja dziewcząt w mini piłce ręcznej po ciężkich meczach, zajęła II miejsce w Strefie Wschód i awansowała do Mistrzostw Wrocławia. Wielkie gratulacje, dziewczyny!

Nasi chłopcy na Gimnazjadzie

Chłopaki z 7b rozpoczęli eliminacje do Mistrzostw Wrocławia Gimnazjady piłka siatkowa. Wygrali już mecze z SP 91 i z SP 20.

Nasz żeńska drużyna siatkarska - niepokonana!

Nasze dziewczyny wygrały kolejne wygrane mecze - tym razem z siatkarkami z SP 74 i SP 58. Gratulacje!

Siódmoklasistki rozpoczęły mecze Volleymanii

Siatkarki z klas siódmych rozpoczęły sezon dwoma wygranymi meczami z SP 20 i z SP 107. Kolejne mecze już z gimnazjami. Powodzenia!

Awans koszykarek do finałów Strefy Wschód Gimnazjada

Po wygranej 63:3 z Gimnazjum nr 10 dziewczyny awansowały do finałów Strefy Wschód Gimnazjady

Debiut Piątoklasistek

Nasze piątoklasistki wygrały wszystkie mecze eliminacyjne i awansowały do pierwszej ligi smile Gratulacje!

Nasze koszykarki wygrały kolejny mecz

- tym razem z Gimnazjum nr 5. Mecz z "Trzynastką" (Gimnazjum nr 13) niestety przegrały. 13 listopada - rewanż.

I znów sukces!

Nasze wspaniałe koszykarki idą jak burza - wygrały dwa mecze - 70:17 z Gimnazjum 40, 55:14 z Gimnazjum nr 1 . Komentarz -zbędny :)

Kolejne dwa mecze koszykówki - wygrane!

Świetny początek sezonu 2017/2018  drużyn koszykówki

Nasze "Koszykary" zmiażdżyły w pierwszych eliminacjach drużyny przeciwne. Także chłopcy w pięknym stylu awansowali do Mistrzostw Wrocławia. Brawo!

Volleymania 2017/2018 rozpoczęta!

Nasi szóstoklasiści rozpoczęli nowy sezon Siatkarskiej Ligi Volleymania. Po wielu ciężkich meczach zakwalifikowali się do drugiej i trzeciej ligi - chłopcy pierwszy i drugi skład, a dziewczyny - oba składy do ligi trzeciej. Gratulacje.

Uczestniczyliśmy w uroczystej Gali zakończenia sezonu Volleymanii 2016/2017

Nasze dziewczyny  - mistrzyniami Wrocławia i vicemistrzyniami Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej