Sport i zdrowie

Awans koszykarek do finałów Strefy Wschód Gimnazjada

Po wygranej 63:3 z Gimnazjum nr 10 dziewczyny awansowały do finałów Strefy Wschód Gimnazjady

Debiut Piątoklasistek

Nasze piątoklasistki wygrały wszystkie mecze eliminacyjne i awansowały do pierwszej ligi smile Gratulacje!

Nasze koszykarki wygrały kolejny mecz

- tym razem z Gimnazjum nr 5. Mecz z "Trzynastką" (Gimnazjum nr 13) niestety przegrały. 13 listopada - rewanż.

I znów sukces!

Nasze wspaniałe koszykarki idą jak burza - wygrały dwa mecze - 70:17 z Gimnazjum 40, 55:14 z Gimnazjum nr 1 . Komentarz -zbędny :)

Kolejne dwa mecze koszykówki - wygrane!

Świetny początek sezonu 2017/2018  drużyn koszykówki

Nasze "Koszykary" zmiażdżyły w pierwszych eliminacjach drużyny przeciwne. Także chłopcy w pięknym stylu awansowali do Mistrzostw Wrocławia. Brawo!

Volleymania 2017/2018 rozpoczęta!

Nasi szóstoklasiści rozpoczęli nowy sezon Siatkarskiej Ligi Volleymania. Po wielu ciężkich meczach zakwalifikowali się do drugiej i trzeciej ligi - chłopcy pierwszy i drugi skład, a dziewczyny - oba składy do ligi trzeciej. Gratulacje.

Uczestniczyliśmy w uroczystej Gali zakończenia sezonu Volleymanii 2016/2017

Nasze dziewczyny  - mistrzyniami Wrocławia i vicemistrzyniami Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej