Nasze sukcesy 2011/2012

Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

Nasza reprezentacja zajęła I i II miejsce w Jesiennym Turnieju Unihokeja.

Drużyna naszej szkoły zdobyła II miejsce w Minisiatkówce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Strefy Wschód.
W Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych w Minikoszykówce zajęliśmy miejsce IV.

Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce w Turnieju minikoszykówki i awansowała do Mistrzostw Wrocławia. Gratulacje!

13 grudnia wzięliśmy udział w Środowiskowym Turnieju Unihokeja o Puchar Dyrektora Sportu, Turystki i Rekreacji UM Wrocławia. Zajęliśmy I i II miejsce!

Dawid Telepka zajął I miejsce w Turnieju Młodzików o Puchar Dyrektora MOSiR w piłce nożnej Lubań 2010. Serdecznie gratulujemy!

Nasze dziewczyny wygrały decydujący mecz z SP 10 w eliminacjach mini piłki koszykowej. Wynik meczu widać na zdjęciu! Gratulacje!

Grupa Prewencyjnego Wsparcia: w zawodach zorganizowanych w SP 108 nasze dziewczęta zajęły I miejsce w mini koszykówce a chłopcy - równie zaszczytne - miejsce II w piłce halowej.

Sukcesy w roku szkolnym 2009/2010

Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce w IV Międzyszkolnym Turnieju „Petanka-bule”.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce w Turnieju „Pomagajmy Sobie Wzajemnie”. Skład naszej drużyny: Kamil Domagała i Natalia Białek z kl. 6c, Patrycja Andrasiewicz z kl. 5b, Dawid Wysocki z kl. 5a oraz Jakub Horański i Ewa Kondek z kl. 4a.

Nasza szkoła zdobyła I miejsce w Turnieju Ruchu Drogowego, który odbył się pod patronatem Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Reprezentowali nas uczniowie z klasy VI a - Magdalena Sucharska, Marta Wójcik i Anna Kufel.

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła IV miejscew Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt

Dyplom Puchar

XIII Turniej Andrzejkowy w Mini Koszykówce dziewcząt

Dyplom

Reprezentacje dziewcząt i chłopców w finałach Strefy Wschód Igrzysk Szkół Podstawowych Wrocław 2009/2010 w mini piłce koszykowej zdobyły: II miejsce w kategorii dziewcząt i I miejsce w kategorii chłopców.

Sukcesy w roku szkolnym 2008/2009

Sukcesy naszych sportowców we Wrocławskiej Lidze Mini Koszykówki.

Dyplom Dyplom Dyplom Dyplom

Drużyna chłopców zajęła I miejsce w Mini Piłce Ręcznej strefy wschód.

Dyplom

Drużyna chłopców zajęła II miejsce w Mini Siatkówce "4" strefy wschód.

Dyplom

Drużyna chłopców naszej szkoły zajęła I miejsce w mini koszykówce strefy wschód.

Dyplom

Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła III miejsce w mini koszykówce strefy wschód.

Sukcesy w roku szkolnym 2007/2008

Wrocławska Liga Mini Koszykówki "BASKETMANIA 2008"

Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce w kategorii chłopców klas III - VI oraz II miejsce w kategorii chłopców klas V - VI.

Dyplom Dyplom

Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 5. Najlepszym strzelcem turnieju został Arkadiusz Szemis, a najlepszym bramkarzem Przemysław Salamaga.

Dyplom Dyplom Dyplom Dyplom

Reprezentacja chłopców zdobyła I miejsce w mini siatkówce "3" Śródmieścia oraz III miejsce w mini siatkówce "4" Śródmieścia.

Dyplom Dyplom

Reprezentacja dziewcząt zdobyła III miejsce w mini koszykówce Psiego Pola oraz II miejsce w mini piłce ręcznej Śródmieścia.

Dyplom Dyplom

Reprezentacja chłopców zdobyła II miejsce w mini koszykówce Psiego Pola oraz II miejsce w mini piłce ręcznej Śródmieścia.

Dyplom Dyplom

Reprezentacja chłopców zdobyła II miejsce w biegu sztafetowym 10 x 1000 metrów w Dzielnicy Śródmieście. Drużyna w składzie: Jakub Bohdanowicz, Michał Kopka, Przemysław Murawski, Arkadiusz Szemis, Kamil Kundera, Paweł Liber, Kamil Dolata, Wojciech Cygal, Sebastian Pleszkun, Sebastian Olczyk.