Nasze sukcesy 2012/2013

Drużyna w składzie: Natalia Kucińska, Mateusz Olech, Alicja Rogozińska, Klaudia Czeszek, Wiktor Hajel i Mateusz Lendzion zajęli III miejsce we Wrocławiu w turnieju policyjnym "Pomagajmy sobie wzajemnie".

Wiktoria Koligot z klasy 4 b zajęła II miejsce podczas VI Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży w klasie młodzieżowej w konkurencji skoki na ścieżce dziewcząt.

Roland Franków z kl. VI b zdobył I miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci w rzucie piłeczką palantową.

Gratulujemy!

W tych samych zawodach Michał Koliński z kl. VI zdobył VI miejsce w biegu na 60 m.,

a Krystian Grobelny również z kl. VI VII miejsce w biegu na 300 m.

Gratulujemy wysokich miejsc w Finale!

Ala Rogozińska z klasy 5a zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki drużyny dziewcząt w 3 Międzynarodowym Turnieju Minikoszykówki o puchar generała Jerzego Ziętka. Wielkie gratulacje!

II miejsce Krystiana Grobelnego w biegu na 300 metrów w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych.

Krystian będzie reprezentował naszą szkołę w zawodach na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy!

III miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Nożnej Dziewcząt.

Brązowy medal dziewcząt w Mistrzostwach Wrocławia w Minisiatkówce Dziewcząt!

Nasze dziewczyny zdobyły brązowy medal w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce. Chłopcy zajęli czwarte miejsce. Gratulujemy!

Oto zwycięska drużyna