Nasze sukcesy 2013/2014

Zajęliśmy III miejsce w klasyfikacji generalnej szkół w projekcie Volleymania 2013/2014 i III miejsce w turnieju minisiatkówki w kategorii "dwójki".

Kacper Płóciennik z klasy 6 a zdobył brązowy medal w biegu na 300 m podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Wrocławia.

I miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Awans do Finału Młodzieżowych Igrzysk Sportowych

IV miejsce w Memoriale Zdzisława Donigiewicza - Igrzyskach Strefy Wrocław Wschód w Mini Piłce Nożnej

X miejsce w Mistrzostwach Wrocławia w Czwórboju LA Dziewcząt

IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Mini Koszykówce Dziewcząt

Tomasz Kiszka został najlepszym zawodnikiem zawodów na Ergometrach Wioślarskich 2014. Nasze dziewczyny: Ala Rogozińska ,Natalia Szymańska Emilia Nowakowska i Asia Wojciechowska zajęły III miejsce a chłopcy: Adam Drogoś,Kacper Płóciennik, Wojtek Głuszek i Tomasz Kiszka zajęli I miejsce. Gratulacje

I miejsce drużyny dziewcząt w Powiatowych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce. Dziewczyny będą reprezentowały powiat w Mistrzostwach Dolnego Ślaska! Gratulacje!

II miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej

III miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej

Wicemistrzostwo drużyna dziewcząt w Mistrzostwach Wrocławia w Piłce Ręcznej

Jest mistrzostwo! Nasze dziewczyny wywalczyły złoto w Mistrzostwach Wrocławia w Minikoszykówce. Jest to historyczne wydarzenie, ponieważ to pierwsze mistrzostwo w tej dyscyplinie w historii naszej szkoły. Sukces drużyny i jej trenerki - pani Agnieszki Grabowskiej - został zauważony i doceniony także przez MUKS Bascet . Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!

Także drużyna chłopców stanęła na wysokości zadania i wywalczyła brąz. Gratulacje!

Nasze dziewczyny awansowały do pierwszej czwórki Wrocławia w piłce ręcznej. Finał 14 lutego. Trzymajcie kciuki!

I miejsce drużyny chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Strefy Wschód w minikoszykówce

I miejsce drużyny dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Strefy Wschód w minikoszykówce

Trzecie miejsce naszych siatkarek w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Strefy Wrocław Wschód

Nasze drużyny piłki ręcznej dziewcząt i chłopców, po morderczych bojach zajęły odpowiednio III i II miejsce Strefy Wschód i awansowały do Mistrzostw Wrocławia mini piłki ręcznej. Gratulacje i powodzenia w dalszych rozgrywkach!

Nasze drużyny - dziewcząt i chłopców - zajęły X miejsce na trzydzieści trzy biorące udział szkoły, w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Zwycięstwo naszej drużyny w kategorii "krasnale" w regatach łodzi smoczych Tumski Cup 2013

Kacper Płóciennik z klasy 6a zajął II miejsce, Wiktor Hajel - także z klasy 6a, III miejsce w Turnieju Squasha we Wrocławskim Centrum Squasha "Hasta la Vista". Wielkie gratulacje.