Wolontariat

Szkolny kiermasz charytatywny na rzecz Fundacji NA RATUNEK Dzieciom z Chorobą Nowotworową

"Podaruj prezent na Święta"

Zebraliśmy prezenty dla Wrocławskiego Przylądka Dobrej Nadziei. Podczas akcji "Podaruj prezent na Święta" udało się dzięki naszym uczniom i ich rodzicom zebrać dwadzieścia siedem nowych gier planszowych, które zostaną podarowane chorym dzieciom. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom!

Kiermasz bożonarodzeniowy

Drodzy rodzice i uczniowie ! Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie akcji charytatywnej " Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Prosimy uczniów o przygotowanie samodzielnej dekoracji świątecznej ( kartka, bombka, zawieszka na choinkę, ozdoba itp.)

Koordynatorem akcji jest pani pedagog Danuta Kucharska.

Marzycielska Poczta

Nasi młodzi wolontariusze z grupy Podaj Dalej piszą listy do chorych dzieci z portalu Marzycielska Poczta

Szkolna grupa wolontariuszy "Podaj dalej" ogłasza

zbiórkę żywności oraz akcesoriów dla psów i kotów ze schroniska we Wrocławiu