Wielkanocny Kiermasz Charytatywny na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.

Finał akcji "Wielkanocna paczka dla rodaka"

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji charytatywnej "Wielkanocna paczka dla rodaka".

Wielkanocny Kiermasz Charytatywny

GRUPA NASZYCH WOLONTARIUSZY ZACHĘCA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI „KIERMASZ WIELKANOCNY” NA RZECZ DZIECI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ.

PROSIMY O PRZYNOSZENIE CIAST, CIASTECZEK, MUFFINEK, KSIĄŻEK ORAZ ZABAWEK W DOBRYM STANIE. ZEBRANE DARY PROSIMY DOSTARCZYĆ DO PEDAGOGÓW (SALA NR 18). KIERMASZ ODBĘDZIE SIĘ 13 MARCA 2018 r. W DNIU SPOTKANIA Z RODZICAMI.

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT!

Akcja charytatywna

„Wielkanocna paczka dla rodaka”

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie szczytnego celu jakim jest pomoc naszym rodakom we Lwowie. Życie Polaków na Kresach Wschodnich pogarsza się z dnia na dzień. Fundacja Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska we współpracy z Departamentem Edukacji, NSZZ Solidarność i przy wsparciu Straży Miejskiej organizuje zbiórkę żywności, artykułów higienicznych i medycznych dla naszych rodaków, aby mogli godnie spędzić zbliżające się Święta Wielkanocne.

Zbieramy artykuły żywnościowe o długim terminie przydatności do spożycia, konserwy, makarony, kasze, cukier, słodycze, ale też środki higieniczne (np. pampersy, chusteczki itp.) oraz środki czystości czyli proszki, szampony, mydła, płyny do naczyń itp. Akcja trwa do 9 marca 2018 r. Zebrane produkty dostarczamy wychowawcom klas lub pedagogom w s. 18.

Liczymy na Państwa wsparcie i zaangażowanie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej UNICEF

"Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę”

W ramach akcji uczniowie będą przygotowywali charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Każda z nich będzie miała swoją tożsamość. Dzieci same wybiorą kraj pochodzenia dla wykonanej przez siebie laleczki, a przez to określą jej kolor skóry, strój, a także imię i wiek. Laleczki zostaną zaprezentowane podczas Kiermaszu Charytatywnego. Każdy będzie mógł zaopiekować się wybraną laleczką w zamian za przekazanie darowizny na rzecz akcji „Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę”.

Laleczki przekazujemy wychowawcy lub pedagogom szkolnym do 2 marca 2018 r. U wychowawcy można pobrać szablon ułatwiający uszycie laleczki.

Uczniowie otrzymują dodatnie punkty z zachowania.

Podsumowanie Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego

Podczas Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego na rzecz Fundacji „Na ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zebraliśmy 595 zł i 94 gr.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w jego przygotowanie.

Szkolny kiermasz charytatywny na rzecz Fundacji NA RATUNEK Dzieciom z Chorobą Nowotworową

"Podaruj prezent na Święta"

Zebraliśmy prezenty dla Wrocławskiego Przylądka Dobrej Nadziei. Podczas akcji "Podaruj prezent na Święta" udało się dzięki naszym uczniom i ich rodzicom zebrać dwadzieścia siedem nowych gier planszowych, które zostaną podarowane chorym dzieciom. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom!

Kiermasz bożonarodzeniowy

Drodzy rodzice i uczniowie ! Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie akcji charytatywnej " Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Prosimy uczniów o przygotowanie samodzielnej dekoracji świątecznej ( kartka, bombka, zawieszka na choinkę, ozdoba itp.)

Koordynatorem akcji jest pani pedagog Danuta Kucharska.

Marzycielska Poczta

Nasi młodzi wolontariusze z grupy Podaj Dalej piszą listy do chorych dzieci z portalu Marzycielska Poczta

Szkolna grupa wolontariuszy "Podaj dalej" ogłasza

zbiórkę żywności oraz akcesoriów dla psów i kotów ze schroniska we Wrocławiu