Szkoła Podstawowa nr 78 im. Mikołaja Kopernika

ul. Jedności Narodowej 195 , 50-303 Wrocław


Promocja zdrowia 2013/2014

Po lekcjach odbył się I Szkolny Konkurs Kulinarny.

Zdrowe dania przygotowane przez drużyny z klas IV, V i VI - istny zawrót głowy!

Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim Rodzicom, którzy uczestniczyli w jego przygotowaniu i przeprowadzeniu. Szczególnie serdeczne podziękowania kierują do pań: Wilk-Harlender, Bogackiej, Radaszkiewicz, Godlewskiej, Rogozińskiej, Topolnickiej i Białoskórki oraz panów: Bielewicza i Balcerzaka.


Uczniowie klasy IV a w ramach Szkolnego Programu "Wyprawa po zdrowie" zapoznali się z zasadami zdrowego żywienia podczas lekcji z przyrody. Następnie przystąpili do zajęć praktycznych i wykonali smaczne surówki warzywne i sałatki owocowe. Na koniec odbyła się degustacja. Było zdrowo i pysznie!